PORADY

DACHOWE    Prefabrykaty więźby dachowej jako alternatywa

Więźba na zamówienie? Teraz stała się dosyć popularna, chodzi o to, że gotową więźbę dostarcza nam profesjonalna firma prosto na budowę. Wbrew pozorom taka więźba jest bardziej bezpieczna, jednak póki co odstrasza od niej jedynie cena.

WIĘCEJ  

DACHOWE    Najczęstsze błędy dekarzy

Przy planie budowy dachu musimy przemyśleć wybór odpowiedniego dekarza, który nie naruszy naszego zaufania i będzie w stanie zamontować nam dachówki profesjonalnie. Najlepiej przy takiej decyzji kierować się opiniami od znajomych i osób, które w niedawnym czasie przeżywały również montaż pokrycia.

WIĘCEJ  

DACHOWE    Jak i kiedy zareklamować dachówkę?

Wybór pokrycia dachowego jest jednym z najważniejszych wyborów przy budowie domu. Dlatego staramy się wybrać jak najlepszego producenta i rodzaj dachówek. Niestety są przypadki, że po odebraniu towaru jesteśmy zawiedzeni- czasami zdarza się, że mają wady fabryczne, są potłuczone bądź zwyczajnie blaknie ich kolor. Dachówki tak jak wszystko inne możemy zareklamować.

WIĘCEJ  

DACHOWE    Ważne dachówki wentylacyjne.

Chcąc utrzymać wytrzymały i trwały przez lata dach musimy zadbać o prawidłową wentylację. Aby była ona wystarczająca potrzebny jest profesjonalny projekt i dobre wykonanie pokrycia przez dekarzy, jak i również małe elementy- dachówki wentylacyjne.

WIĘCEJ  

DACHOWE    Modne okno dachowe

Okna dachowe- jeżeli wybierzemy nowoczesne to możemy liczyć się z tym, że będą wyglądać efektownie i będą funkcjonalne. Jednocześnie będą one odpowiednim doświetleniem do poddasza.

WIĘCEJ  

DACHOWE    Jak kupować dachówki?

Każdy inwestor nastawiony jest na to aby dach jego budynku był solidny, trwały i elegancko się prezentował. W tej kwestii trzeba dopasować kolor i rodzaj pokrycia do całego budynku oraz wybrać doskonałej jakości dachówki.

WIĘCEJ  

DACHOWE    Jak dbać o dach?

Każdy nowy dach wygląda efektownie. Nowe mocne kolory, powłoka w idealnym stanie. Niestety chociaż z roku na rok pokrycia dachowe są udoskonalane to jednak nie są niezniszczalne. Z biegiem lat mogą tracić swój pierwotny wygląd, ale zawsze możemy temu zapobiec.

WIĘCEJ  

DACHOWE    Jak zamieszkać pod skosami?

Jeszcze jakiś czas temu poddasza nie były wykorzystywane jako pomieszczenia mieszkalne. Stworzone były jako składziki. Wraz z rozwojem projektowania i budownictwa przekształca się te miejsca na poddasza użytkowe. Są to dodatkowe pomieszczenia i powiększony metraż całego mieszkania.

WIĘCEJ  

DACHOWE    Jak ochłodzić poddasze?

Poddasze zawsze kojarzone jest z miejscem ciepłym i komfortowym. Niestety zdarza się często, że jest tam za parno i za ciepło- zwykle w porze letniej. Wtedy przebywanie na poddaszu zamienia się w uciążliwy i męczący czas. Czy wiecie co zrobić aby temu zapobiec?

WIĘCEJ  

DACHOWE    Rodzaje więźb dachowych

Przy wyborze odpowiedniej więźby dachowej pod uwagę brane są różne czynniki takie jak: wysokość budynku, kształt dachu, rozpiętość dachu i dodatkowe obciążenia. Projektant, który decyduje o ostatecznej formie dachu oprócz względów estetycznych musi brać również pod uwagę funkcjonalność.

WIĘCEJ  

DACHOWE    Bezpieczne wyjście na dach

Nasze Dachy potrzebują regularnych przeglądów, sprzątania czy małych poprawek po zimie. Do wykonania tych czynności koniecznością jest wyjście na dach. Jednak żeby przedostać się na dach w łatwy i bezpieczny sposób warto mieć zamontowane wyłazy dachowe.

WIĘCEJ  

DACHOWE    Wiosenne porządki dachowe

Złe zimowe warunki atmosferyczne mogą skutkować wieloma uszkodzeniami da dachu. Warto brać to pod uwagę nawet jeżeli przed zimą nasz dach był w dobrym stanie. Warto więc jednak poświęcić zawsze trochę czasu i robić systematyczne przeglądy dachu jak i porządki.

WIĘCEJ  
1 2 3

GOLDEN sp.j.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 59 1160 2202 0000 0001 0909 0016