Prefabrykaty więźby dachowej jako alternatywa

DACHOWE    Prefabrykaty więźby dachowej jako alternatywa

GOTOWA WIĘŹBA MA SPORO ZALET
W trakcie wprowadzenia prefabrykatów na rynek wiele ludzi pozostaje wobec nich z małym zaufaniem. Ze względu na to, że są po prostu nowe. Wbrew panującym przekonaniom te prefabrykaty są dużo bardziej bezpieczne niż więźby robione przez cieśli. Dlaczego? Ponieważ powstają według ściśle wyśrubowanych  norm technicznych i spełniają najwyższe wymogi co do jakości.
PRZEKALKULOWANIE GOTOWEJ WIĘŹBY
Czasami zdarza się, że ekipa, którą zatrudniamy do zrobienia więźby może okazać się mało profesjonalna, a niesie to za sobą spore koszty w przyszłości. Czasami warto zainwestować w pozornie drogie prefabrykaty, które na 100% sprawdzą się przez wiele lat i będziemy pewnie, że spełnia ona wymogi.
KRÓTSZY CZAS BUDOWY
Jest to ogromna zaleta. Gotowa więźba zabiera znacznie mniej czasu. Dlatego jeżeli kończy nam się czas i dobra pogoda na budowę warto zainwestować w gotową więźbę, która daje dużą możliwość szybszego wejścia dekarzy na dach do położenia pokrycia dachowego. Oraz szybsza możliwość zamieszkania w wymarzonym domu.

golden

WIĘŹBA POD WYMIAR
Jeśli podejmiemy decyzję o gotowej więźbie dachowej, która będzie produkowana przez konkretną firmę lub fabrykę to nie musimy martwić się tym, że nie będzie ona pasować do naszego dachu. Praktycznie każda firma, która oferuje prefabrykanty dachowe produkuje je pod wymiar, dlatego możemy być pewni, że możemy ją montować bez żadnych niedociągnięć.

Musimy jednak pamiętać o tym by podać wszystkie wymiary bardzo dokładnie, poszukać odpowiedniej firmy, która takie prefabrykanty produkuje oraz znaleźć dobrą ekipę, która nam ją zamontuje lub w ramach umowy z firmą zlecić ten montaż właśnie firmie, która wyprodukuje nam tą więźbę. 

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden