POKRYCIA DACHOWE

Pokrycia dachowe

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych. Oferujemy różne systemy pokryć dachu, w zależności od materiałów, z których zostały wykonane, jak i technologii. Sprzedajemy dachówki ceramiczne i betonowe oraz blachodachówki, a także blachę falistą do krycia dachów i inne rodzaje pokryć dachowych.

Szeroki wybór materiałów do krycia dachów

Dachówka ceramiczna to najbardziej klasyczna forma krycia dachów. Znana jest od wieków i ceniona za naturalny surowiec, z którego jest wykonana oraz za ponadczasowe piękno i klasyczny wygląd. Dachy kryte dachówką ceramiczną podkreślają charakter budynku, dodając mu prestiżu i nadzwyczajnej elegancji. Dachówki ceramiczne łączą w sobie nowoczesną technologię z najwyższą jakością i wyjątkową trwałością.

Dachówki betonowe, praktycznie nie różnią się wizualnie od ceramicznych. Wykonane są jednak nie z uszlachetnionej gliny, lecz z mieszaniny cementu, piasku kwarcowego, wody oraz pigmentów nadających im kolor. Dachówki betonowe, zwane również cementowymi to produkty solidne i szlachetne. Przewidziane na wieloletnią ochronę dachów, nawet do 70 lat. Cieszą się dużym powodzeniem dzięki swoim walorom wizualnym, ale również dzięki odporności na pękanie i mróz.

Blachodachówki to nowoczesne pokrycia dachowe. Do złudzenia przypominają klasyczną dachówkę ceramiczną. Są jednak wykonane ze specjalnie profilowanej, ocynkowanej i lakierowanej blachy stalowej. Blachodachówka oferowana jest w postaci przygotowanych na wymiar dachu arkuszy lub modułów o niewielkich rozmiarach, przeznaczonych na dachy o urozmaiconym kształcie. Ceniona jest za łatwy montaż, niewielką wagę i prostą pielęgnację.

Oferujemy również inne pokrycia dachowe oraz bardzo duży wybór innych materiałów budowlanych. Zajrzyj do naszej oferty i poznaj nasz asortyment!

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden