Okna Malbork

Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu okien. W Malborku, Kwidzynie i Elblągu mamy ogromne hurtownie, w których „od ręki” można kupić okna o standardowych wymiarach i kształtach. Nasi pracownicy pomogą porównać poszczególne modele i fachowo doradzą w wyborze okien, które spełnią Państwa oczekiwania. Przygotują darmową, indywidualnie dopasowaną wycenę i wskażą możliwe terminy transportu zamówienia i montażu okien.

Jakie okna wybrać?

O tym, jakie okna najlepiej sprawdzą się w danej przestrzeni decydują jego parametry. Ważne są oczekiwania klienta, ponieważ każdy może mieć inną wizję na to, jak będą użytkowane oraz jak mają wyglądać okna. Na rynku dostępne są modele:

Na cenę okien wpływa też rodzaj pakietu szybowego. Do niedawna najpopularniejsze były okna dwuszybowe. W związku z obostrzeniem wymogów UE dotyczących przenikania ciepła przez okna, od 2021 r. produkowane i montowane są głównie pakiety trzyszybowe. Istnieją też okna czteroszybowe, które zapewniają maksymalną izolację, jednak są bardzo drogie.

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745