Okna Elbląg

Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien. W Elblągu, w naszej hurtowni mogą Państwo porównać setki modeli okien od znanych producentów. Różnią się one wielkością, parametrami i ceną. Nie muszą Państwo mieć szerokiej wiedzy o stolarce okiennej. Pobierzemy wymiary okien, zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami i na podstawie tych danych doradzimy w wyborze okien, które najlepiej sprawdzą się w danym pomieszczeniu. Sporządzamy darmową wycenę okien i ich montażu.

Dostępne w naszej ofercie okna przetrwają wiele lat eksploatacji. Nie wymagają specjalnej konserwacji, a do ich czyszczenia wystarczą środki chemiczne dostępne w większości sklepów. Kupując okna warto zwrócić uwagę na ich kluczowe parametry, takie jak:

Okna dachowe

Okna dachowe (połaciowe) umożliwiają doświetlenie poddasza, jednocześnie zapewniając izolację termiczną i akustyczną. Dostępne są okna obrotowe, uchylno-obrotowe i rozwierane na boki o różnych wymiarach. Mamy modele drewniane i z PCV. Pomagamy wybrać okna dachowe i dzielimy się wskazówkami dotyczącymi ich montażu. Tylko właściwie osadzone okno dachowe będzie można bezpiecznie użytkować.

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745