Okna Kwidzyn

Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą i montażem okien w Kwidzynie. Oferujemy okna o różnych kształtach, wymiarach i kolorach ram. W dowolnym oddziale naszej firmy uzyskają Państwo darmową, spersonalizowaną wycenę. Jeśli szukają Państwo solidnych okien, to zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wstępną wycenę i ustalimy termin realizacji zlecenia.

Co wpływa na cenę okna?

Wybierając okna, klienci poszukują modeli o możliwie najlepszych parametrach i najniższej cenie. To, ile trzeba zapłacić za dany model zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest producent. Im bardziej znana firma i wyższa jakość, tym wyższa cena. W przypadku produkcji okien nie tylko chodzi o rozpoznawalność marki, ale też opłacenie wysokiej jakości komponentów i zapewnienie ciągłości ich dostaw. Większość znanych producentów wybiera solidne materiały i wykorzystuje najnowocześniejsze sposoby produkcji, a to wymaga dużych nakładów finansowych.

Cena okien zależy od ich rozmiaru, kształtu i koloru. Materiał, z którego wykonana jest stolarka okienna ma bardzo duży wpływ na końcową cenę. Za plastikowe okna trzeba zapłacić o wiele mniej niż za drewniane lub aluminiowe. Duże znaczenie mają też parametry, przede wszystkim odporność okien na włamania.

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745