OKNA,BRAMY

Oferta stolarki budowlanej i bram do garaży

GOLDEN. to hurtownia, w której znajdziecie najlepsze oferty na nowoczesną stolarkę budowlaną oraz najbardziej solidne bramy garażowe . Tutaj możecie także zakupić bezpieczne i estetyczne rolety zewnętrzne.

Bogata oferta drzwi, okien i bram

Drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu i mieszkania. Powinny zaspakajać gust właściciela i zapewniać mu poczucie bezpieczeństwa. Przy zakupie drzwi największą wagę przykłada się do ich solidności, niezawodności i trwałości. W wielu przypadkach zwraca się uwagę na ognioodporność, właściwą termoizolację oraz dźwiękoszczelność. Atrakcyjna oferta naszej firmy przewiduje sprzedaż drzwi zewnętrznych od znanych i cenionych producentów. Do Waszej dyspozycji pozostawiamy drzwi stalowe, drewniane oraz aluminiowe.

Mówi się, że okna są oczami domu. Z pewnością są jego ozdobą, a swoim kształtem, kolorem i detalem decydują o charakterze i wyglądzie budynku. Przesądzają o klasycznej, modernistycznej lub nowoczesnej formie domu. Przedstawiamy duży wybór okien znanych producentów. Są to nowoczesne okna spełniające najwyższe standardy użyteczności oraz energooszczędności. Oferujemy okna PCV, drewniane, drewniano-aluminiowe, aluminiowe, okna otwierane klasyczne oraz okna podnoszono-przesuwne.

Duża część naszej oferty stanowią bramy garażowe. Jesteśmy przedstawicielem znanych i cenionych producentów bram uchylnych, segmentowych, roletowych i rozwieranych. Sprzedajemy bramy garażowe dopasowane do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz bramy przemysłowe.

Jeśli myślicie o zabezpieczeniu waszych okien przed zimnem, operacją słoneczną lub innymi zjawiskami meteorologicznymi, jeżeli chcecie zabezpieczyć się przed ewentualnym włamaniem lub aktami wandalizmu, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet zewnętrznych.

Szukasz nowoczesnej, zgodnej z ekologicznymi trendami stolarki budowlanej, poszukujesz niezawodnej bramy garażowej i skutecznych rolet zewnętrznych? Odwiedź nasze hurtownie!

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden