Usługi dekarskie

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą pokryć dachowych, których dostarczaliśmy w sumie ponad 1 000 000 m2, ale również pośredniczymy w realizacji usług dekarskich. Działamy więc kompleksowo, oferując zarówno produkt budowlany, ale także jego profesjonalny montaż. Bazujemy przede wszystkim na doświadczeniu fachowców wchodzących w skład współpracujących z nami ekip monterskich, którzy od wielu lat pracują na budowach o charakterze indywidualnym i inwestycyjnym. Polecani przez nas dekarze pracowali przy budowie dachów wyprodukowanych z wykorzystaniem każdego rodzaju materiału dostępnego na rynku.

 

Co zawiera oferta usług dekarskich?

Prace związane z dachami są podstawą budowy każdego domu lub budynku. Oferta usług dekarskich zawiera zatem:

  1. Kompletny montaż pokryć dachowych – dachówek ceramicznych, cementowych, blachodachówek i innych.
  2. Krycie dachów papami tradycyjnymi i termozgrzewalnymi.
  3. Roboty blacharsko - dekarskie, związane z naprawą i konserwacją dachów.
  4. Montaż orynnowania, okien dachowych itp.

Dekarze, z którymi współpracujemy swoje obowiązki wykonują terminowo, starannie, precyzyjnie i z poszanowaniem potrzeb naszych klientów. Nasza firma zajmuje się także produkcją obróbek blacharskich poprawiających estetykę dachów oraz całkowicie bezpłatnie wykonujemy pomiary.

W jaki sposób ustala się cenę za usługi dekarskie? Jest to zależne od wielu czynników, wśród których jest na przykład: zakres wykonywanych prac, czas potrzebny do jego ukończenia, koszty materiałów i użytej technologii. Cena jest więc ustalana indywidualnie z każdym klientem. Jesteś zainteresowany? Zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem telefonu, maila lub odwiedzając nas osobiście w siedzibie znajdującej się w Malborku albo w oddziałach mieszczących się w Kwidzynie i Elblągu.

 

BEZPŁATNY POMIAR

Masz pytania? Potrzebujesz informacji? Wpisz numer telefonu a na pewno oddzwonimy!

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden