OKNA,BRAMY

Drzwi zewnętrzne

Nasza hurtownia materiałów budowlanych przygotowała szeroką ofertę drzwi zewnętrznych, dla wszystkich, którzy cenią sobie nadzwyczajną estetykę oraz solidność. Nasze drzwi zaprojektowane są przez znanych producentów stolarki budowlanej. Wysoka jakość materiałów, nowoczesne wzornictwo oraz najwyższe standardy energooszczędności sprawiają, że nasze drzwi są cenione przez najbardziej wymagających klientów.

Różne materiały, różna stylistyka

Oferujemy drzwi wykonane z różnych materiałów. Sprzedajemy drzwi drewniane, stalowe oraz aluminiowe w wielu atrakcyjnych wzorach. Drzwi drewniane są ofertą skierowana do osób ceniących sobie klasyczną naturalność materiału, jakim jest szlachetne drewno.

Drzwi stalowe doskonale sprawdzają się budownictwie wielorodzinnym, ale również znakomicie pełnią swoją funkcję w domach jednorodzinnych. To trwałe i bezpieczne, trudne do sforsowania drzwi antywłamaniowe. Drzwi aluminiowe to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesne patenty i współczesną stylistykę. Dają swobodę w komponowaniu indywidualnego, niepowtarzalnego modelu i do kreowania własnych rozwiązań estetycznych. Wszystkie nasze drzwi występuję w wielu wariantach wykończenia z możliwością stosowanie dostawek i tworzenia wersji dwuskrzydłowych oraz umożliwiają montaż elementów szklanych.

golden

GOLDEN sp.j.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 59 1160 2202 0000 0001 0909 0016

golden