Rolety zewnętrzne – Elbląg, Kwidzyn, Malbork

Rolety zewnętrzne pozwalają na skuteczne regulowanie temperatur panujących we wnętrzach domów, mieszkań, biur oraz obiektów komercyjnych. Systemy wentylacji i klimatyzacji w miesiącach letnich pracują pełną parą, generując duże rachunki za zużywaną energię elektryczną. Dzięki zastosowaniu rolet zewnętrznych jesteśmy w stanie obniżyć temperatury w pomieszczeniach, przez co klimatyzatory i wentylatory będą pobierać mniej prądu, co nie pozostanie bez wpływu na nasze wydatki, ale również na planetę. A dzięki sterowaniu nachyleniem lameli możemy dodatkowo kontrolować ilość światła wpadającego do wnętrz.


Zalety rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne nie tylko chronią nas przed nadmiernym nagrzaniem wnętrz latem. W miesiącach jesiennych i zimowych zmieniają się bowiem w skuteczną barierę zatrzymującą ciepło wewnątrz pomieszczeń. Dzięki czemu wydamy mniej pieniędzy na ogrzewanie. Rolety zewnętrzne stanowią także skuteczną ochronę przed nadmiernym hałasem dochodzącym z zewnątrz budynku. Oczywiście nie bez znaczenia jest również aspekt związany z prywatnością oraz bezpieczeństwem. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku lokali mieszkaniowych i użytkowych znajdujących się na niskich kondygnacjach w ruchliwych miejscach, którymi codziennie przechodzi wiele osób. Ich zalety doceniają również klienci, którzy często podróżują, a co za tym idzie ich domy i mieszkania często pozostają bez opieki. W tym przypadku zamknięcie rolet zewnętrznych na czas wyjazdu stanowi skuteczne zabezpieczenie przed wtargnięciem niepowołanych „gości”.

Jeśli chcesz zamówić wygodne i skuteczne rolety zewnętrzne w jednej z naszych hurtowni zlokalizowanych w Kwidzynie, Elblągu i Malborku zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie przedstawią dostępne rozwiązania i pomogą wybrać te, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej nieruchomości.

Rolety

Specjalizujemy się w sprzedaży różnego rodzaju rolet przeznaczonych zarówno do biurowców, budynków usługowych, jak i prywatnych gospodarstw domowych. Dysponujemy następującymi modelami rolet:

Funkcje i zalety rolet

Dobrze dopasowane do charakteru pomieszczenia i budynku rolety pełnią szereg pożytecznych funkcji. Rolety zewnętrzne świetnie zabezpieczają mieszkania oraz domy przed kradzieżami włamaniami, tak jak niektóre modele drzwi zewnętrznych z naszej oferty. Rolety nadstawne i zewnętrzne posiadają także właściwości antyhałasowe i termoizolacyjne, chroniąc przed nadmiernym wychłodzeniem lub nagrzaniem, a zarazem realizując funkcję energooszczędną, gdyż zmniejsza to zapotrzebowanie na pobór energii cieplnej. Egzemplarze z moskitierami zapobiegają przed dostaniem się do pomieszczenia szkodliwych pyłów, komarów i innych owadów. Ponadto rolety nadstawne są niewidoczne, ponieważ po zamontowaniu wraz z oknem zostaje zasłonięta warstwą elewacji. Ich montaż jest bardzo łatwy, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród polskich klientów oraz inwestorów budujących domy.

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden