OKNA,BRAMY

Bramy garażowe

Bramy automatyczne stały się standardowym wyposażeniem każdego domu i garażu wolnostojącego. Montuje się je również w domach wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej oraz w obiektach usługowych i przemysłowych. Jeszcze niedawno uważane za luksusowe spotykamy je niemal wszędzie. Nic dziwnego. Wyjątkowo usprawniają korzystanie z garaży, ułatwiają życie, zwiększają komfort i podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkowników.

Jak wybrać odpowiednią bramę automatyczną?

Wybierają bramę garażową, należy zapoznać się ze wszystkim parametrami produktu. Warto zakupić bramę od producenta, który co jakiś czas udoskonala swoje wyroby, wprowadza innowacyjne zmiany i stosuje coraz nowsze materiały. W ten sposób można mieć pewność, że nabywamy bramę garażową, która spełnia najwyższe standardy użyteczności, bezpieczeństwa oraz energooszczędności. Przy wyborze odpowiedniej bramy automatycznej należy przewidzieć sposób montażu bramy i sprawdzić, który rodzaj bramy pasuje do naszego garażu.

Sprzedajemy bramy uchylne. Są to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Mają prostą konstrukcję oraz sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantujące niezawodne działanie. Brama uchylna w całości uchyla się do góry i chowa wzdłuż specjalnie zmontowanych prowadnic.

Bramy segmentowe to nowoczesne rozwiązanie do garaży, w których znajduje się przestrzeń do montażu prowadnic, po których łamane segmenty przesuwają się i chowają. W garażach, którym brakuje takiej możliwości, montuje się bramy rolowane. Brama rolowana składa się jak roleta i zwija do zamocowanej nad wjazdem kasety. Oferujemy także klasyczne bramy rozwierane oraz specjalistyczne bramy przemysłowe.

golden

GOLDEN sp.j.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 59 1160 2202 0000 0001 0909 0016

golden