Solidna stolarka okienna

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą stolarki okiennej. Zajmujemy się sprzedażą i montażem produktów tej kategorii. Zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami i na ich podstawie zaproponujemy produkty, indywidualnie dopasowanie do potrzeb. Mamy setki artykułów dostępnych od ręki, ale też sprzedajemy produkty wykonywane na zamówienie.

Stolarka okienna to bardzo istotny i konieczny element budynku. Poszczególne elementy odpowiadają za naturalne doświetlenie pomieszczeń, cyrkulację powietrza, a to wpływa na komfort i zdrowie domowników. Każdy rodzaj stolarki okiennej dostępnej w naszych oddziałach w Malborku, Elblągu i Kwidzynie jest wyprodukowany z trwałych, solidnych materiałów. Artykuły sprzedawane w naszej hurtowni pochodzą od cenionych producentów tj: Wiśniowski i Drutex.

Solidna stolarka okienna przetrwa wiele lat eksploatacji. Nie wymaga specjalnej konserwacji i może być czyszczona przy użyciu przeznaczonych do tego środków chemicznych (ogólnodostępnych w sklepach). Właściwie dobrane i zamontowane produkty mają duży wpływ na poprawę charakterystyki energetycznej budynku, a co za tym idzie ? na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Oferujemy produkty stolarki okiennej wykonane z drewna, PCV i aluminium. O tym, jakie artykuły najlepiej sprawdzą się w konkretnym budynku, dowiedzą się Państwo od naszych doświadczonych pracowników. Zrealizowaliśmy już setki zleceń dotyczących stolarki, dzięki czemu znamy oczekiwania klientów i możliwości poszczególnych produktów.

Dlaczego warto zamówić stolarkę okienną właśnie u nas?

Odpowiadamy za cały proces sprzedaży i montażu stolarki poprzez profesjonalny darmowy pomiar, ofertowanie, montaż aż po wieloletnią opiekę serwisową.

Mamy kilka oddziałów.

Odpowiemy na Państwa pytania, zapoznamy się z oczekiwaniami i przedstawimy wstępną wycenę.

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden