Na dachu liczenie ma znaczenie

DACHOWE    Na dachu liczenie ma znaczenie

Już na etapie tworzenia projektu budowlanego musimy dograć wszystkie obliczenia dotyczące dachu i więźby dachowej. Projekt jest wymagany do zgłoszenia inwestycji do urzędu jak i do ubiegania o pozwolenie na budowę. Każde wymiary muszę być obliczone z dokładnością co do milimetrów.

Ułatwienie dla wykonawcy

Urządzenia, którymi są kalkulatory ciesielskie powstały po to aby ułatwić pracę cieślom przy tworzeniu więźby dachowej. Są bardzo proste w obsłudze. Pozwala to na wykonywanie dokładniej swojej pracy bez zmartwienia o tym czy obliczenia zostały dobrze wykonane. Kalkulatory te mogą znacznie skrócić czas pracy na dachu. Liczą automatycznie co jest o wiele szybsze niż ręczne obliczanie.
Kalkulatorem ciesielskich obliczymy:
- długość krokwi
- szerokość kątów
- wymiary nacięć na krokwiach

Zaawansowane kalkulatory, szczegółowe wyliczenia

Te zaawansowane kalkulatory są w stanie obliczyć o wiele więcej parametrów. Między innymi obciążenia wody deszczowej i śnieg oraz wiele innych obciążeń. Kalkulatory są stworzone również jako aplikacja na telefony komórkowe co powoduje, że nie trzeba nosić ze sobą całego sprzętu a wystarczy siedząc na dachu wyliczyć to co tam potrzebne.

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden