Blachodachówka pokryta kruszywem z naturalnego kamienia - GERARD

  WRÓĆ

    Dachy    Pokrycia dachowe    Inne Pokrycia dachowe     Blachodachówka pokryta kruszywem z naturalnego kamienia - GERARD

Blachodachówka pokryta kruszywem z naturalnego kamienia - GERARD

Model CLASSIC, DIAMANT, HERITAGE, MILANO, CORONA, SENATOR, ALPINE, ELEGANTE
Waga/szt 2,75 kg - 3,13 kg
Waga/m2 6,0 m² - 6,79 m²
Całkowita długość 1305 mm - 1335 mm
Średnia długość pokrycia 1215 mm - 1270 mm
Średnia szerokość pokrycia 320 mm - 398 mm
Najniższe dopuszczalne pochylenie połaci 12˚ (21%) - 15˚ (27%)
Ulotka:   POBIERZ  (1.41 MB)
Katalog:   POBIERZ  (4.46 MB)

OPIS

Już od ponad 60 lat firma Gerard jest wiodącym autorem rozwiązań poprawiających jakość otoczenia, w którym mieszkają i pracują ludzie. Dzięki opracowywanym produktom i utrzymywanej nieprzerwanie od sześciu dekad kreatywności udało jej się znaleźć wiele sposobów na idealne wykończenie domu Twoich marzeń! Obecnie lider technologii tłoczonych blachodachówek z posypką z kamienia. Eksportuje dachy do ponad 130 krajów, a podróżując po świecie, zbiera również najlepsze i najbardziej wyróżniające się międzynarodowe przykłady innowacyjności i stylu, którymi następnie dzieli się z klientami.

Firma Gerard dumna jest z szerokiego wzornictwa i osiągnięć inżynierskich. Ich umiejętności i specjalistyczna wiedza pozwala kształtować najbardziej pożądane style i profile dachowe ze stali i naturalnego kamienia. Asortyment profili jest bardzo szeroki, o różnorodnej sugestywnej stylistyce i wspaniałej gamie kolorystycznej.

INFORMACJE DODATKOWE

golden

golden

golden
LEKKIE I ODPORNE NA TRZĘSIENIA ZIEMII

Ograniczyć koszty instalując lekkie dachówki GERARD na Twoim domu! Nawet stara i słaba konstrukcja więźby dachu może wytrzymać system GERARD i nie musi być ona wzmocniona lub wymieniana. Dowiedz się więcej tutaj.

golden
ODPORNE NA WIATR I BURZĘ

Może Cię spotkać huragan o prędkości 160 km/h, ale dachy GERARD odporne na ekstremalne zjawiska pogodowe mogą wytrzymać nawet to! Nie trzeba się martwić, jeśli Twój dach jest „Dachem Gerard na całe życie”! Dowiedz się więcej na temat naszych odpornych na wiatr i burzę dachówek.

golden
ODPORNY NA ŚNIEG I LÓD

Duże zmiany w naszym klimacie mogą powodować powstawanie ogromnego gradu powodującego uszkodzenia dachów. Ale nie z Dachami Gerard na całe życie! Nasz system dachowy jest odporny na uszkodzenia spowodowane gradem. Dowiedz się więcej na temat naszych odpornych na grad dachówek tutaj.

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden