OKNA,BRAMY

Okna PCV

Sprzedajemy i montujemy wytrzymałe okna PCV. Wykonane są z plastiku i cechuje je przede wszystkim funkcjonalność, dzięki niskiemu współczynnikowi przenikania ciepła oraz wysokiej klasy estetyką, którą zawdzięczają nowoczesnemu wykończeniu. Ich trwałość przekłada się na możliwość użytkowania nawet przez kilkadziesiąt lat. Właściwości akustyczne i szczelność okien PCV są na wysokim poziomie, a co za tym idzie, nie różnią się one w tym aspekcie od tych wyprodukowanych z innych rodzajów materiałów. Jednocześnie przeważnie są tańsze od drewnianych czy aluminiowych ze względu na niższe koszty produkcji. Sprzedajemy i montujemy okna największych polskich producentów min. firmy Drutex i Wiśniowski.

Sprzedajemy również rolety oraz żaluzje zewnętrzne, które możesz nabyć przy okazji kupna okien PCV.

Okna PCV są chętnie wybierane głównie ze względu na atrakcyjne ceny w porównaniu do innych rodzajów. Ponadto są odporne na działanie czynników atmosferycznych i środków chemicznych. Mają bardzo dobre parametry izolacyjne i dźwiękoszczelne. Okna PCV doskonale sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach – w kuchni, sypialni, w piwnicy, w garażu a nawet w domku letniskowym. Dostępne są modele uchylne, uchylno-rozwierane. Z łatwością można montować na nich rolety, żaluzje i inne tego typu elementy. Choć największą popularnością cieszą się modele w kolorze białym, to dostępne są też okna PCV w wielu kolorach w tym również drewnopodobnych.

Dlaczego warto zamówić okna PCV właśnie u nas?

Mamy bogate, 20-letnie doświadczenie w branży. Poznaliśmy oczekiwania klientów, dzięki czemu możemy trafnie doradzać w wyborze rozwiązań, które najlepiej się sprawdzą w konkretnych pomieszczeniach. Mamy bezpośrednie umowy z producentami, co przyspiesza realizację zleceń oraz obsługę reklamacji. Oferujemy tylko najwyższej jakości produkty od znanych producentów. Zapewniamy klientom merytoryczne wsparcie dotyczące montażu i konserwacji zakupionych okien PCV. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub usług, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz do odwiedzenia naszej siedziby w Malborku, Kwidzynie lub Elblągu.

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden