Bramy segmentowe – Elbląg, Kwidzyn, Malbork

Bramy segmentowe to rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w przypadku garaży wolnostojących, jak również tych usytuowanych w bryle budynku. Warto także wiedzieć, że bramy tego typu wykorzystywane są też w przypadku magazynów oraz hal przemysłowych. Ten typ bramy składa się z połączonych ze sobą elementów – segmentów, które otwiera się zależnie od rodzaju albo podciągając je pod sufit, albo przesuwając je na bok. Dzięki takiej konstrukcji bramy segmentowe nie wymagają dużej ilości miejsca, aby sprawnie działać i zapewniać odpowiednie zabezpieczenie przestrzeni garażowej przed niepowołanymi gośćmi oraz zmiennymi warunkami atmosferycznymi.


Charakterystyka bram segmentowych

Bramy segmentowe wykonane są z wytrzymałej stali, która dodatkowo pokryta jest powłoką poliestrową. Takie połączenie sprawia, że segmenty są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci, promieniowania słonecznego oraz innych niekorzystnych zjawisk pogodowych, o które w naszej szerokości geograficznej nietrudno. Bramy segmentowe nie płowieją, nie łuszczą się i są odporne na niewielkie uszkodzenia mechaniczne, uderzenia oraz zarysowania.

Każdy segment składający się na bramę tego typu wypełniony jest pianką poliuretanową, która zapewnia dobrą izolację akustyczną oraz cieplną co pozwala na ograniczenie strat ciepła w pomieszczeniach. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku garaży ogrzewanych oraz tych, które znajdują się w bryle budynku i mogłyby wychładzać wnętrza z nimi sąsiadujące. Nowoczesne bramy segmentowe znajdujące się w asortymencie naszych hurtowni w Elblągu, Kwidzynie i Malborku oferujemy w różnorodnych wzorach i kolorach. To pozwala dopasować stylistykę bramy do pozostałych elementów budynku, dzięki czemu całość jest spójna i prezentuje się nienagannie bez względu na okoliczności.

    Okna,Bramy    Bramy garażowe    Bramy segmentowe

Brama segmentowa

Bramy segmentowe są tworzone z paneli przsuwanych w górę. Brama garażowa segmentowa może być automatyczna lub ręczna. Bramy garażowe segmentowe posiadają trzy najważniejsze cechy i zalety, które wyróżniają je spośród innych bram garażowych:

  • Otwieranie bramy segmentowej nie wymaga przestrzeni na zewnątrz garażu dzieje się to w jednej lini w górę do wnętrza garażu co pozwala na wykorzystanie przestrzeni przed bramą.
  • Każdy panel bramy segmentowej ma własne połączenie z prowadnicą podczas zamykania drzwi. Zwiększa to niezawodność, wytrzymałość i trwałość.
  • bramę segmentową możemy sobie dobrać stylistycznie dopasowując ją do stolarki okiennej i drzwi wejściowych.

 

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden