Blachodachówki – Elbląg, Kwidzyn, Malbork

Blachodachówki to trwałe pokrycie dachowe przeznaczone do zastosowania na wszystkich rodzajach dachów stromych w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektach komercyjnych i gospodarczych. Warto również wspomnieć, że nowoczesne blachodachówki są wykorzystywane także do renowacji dachów obiektów sakralnych oraz budynków zabytkowych. Charakteryzuje je wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, korozję oraz zarysowania i inne uszkodzenia natury mechanicznej.


Zalety blachodachówek

Blachodachówki wykonane są z blachy ocynkowanej z dwóch stron i dodatkowo powleczonej kilkoma warstwami lakieru co sprawia, że jest to niezwykle trwałe pokrycie dachowe. Jego żywotność określa się na 25 lat w przypadku dachów wykonanych z blachy ocynkowanej, do nawet 40-50 lat w przypadku dachów wykonanych z blachy wielowarstwowej dodatkowo zabezpieczonej powłoką poliuretanową.

Dodatkową zaletą blachodachówek jest niewielka waga, która nie wymaga zastosowania ciężkiej konstrukcji więźby. Ma to szczególnie duże znacznie w przypadku prac renowacyjnych wykonywanych na dachach starych, ponieważ lekka blachodachówka nie będzie wymagała wzmacniania więźby. Nierzadko zdarza się bowiem, że metr kwadratowy pokrycia z blachy jest nawet dziesięciokrotnie lżejszy niż tradycyjne dachówki ceramiczne. A dzięki temu, że nie nasiąkają wodą, nie zmieniają swojego ciężaru w trakcie eksploatacji.

Nowoczesne blachodachówki występują w wielu kolorach, co pozwala na doskonałe dopasowanie dachu do elewacji budynku, jak również innych elementów otoczenia znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu.

W ofercie hurtowni Golden w Malborku, Elblągu i Kwidzynie znajdują się blachodachówki wielu uznanych producentów, dzięki czemu każdy zainteresowany nimi klient jest w stanie wybrać wysokiej jakości produkt najlepiej odpowiadający na jego aktualne potrzeby.

golden

GOLDEN sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Konto: 31 1050 1764 1000 0090 3267 6745

golden