GOLDEN sp.j. to największa w regionie hurtownia pokryć dachowych!
Firma rozpoczęła działalność w 2004 r. w Malborku i od tego czasu dostarczyła już ponad 5000 klientom ponad 1 000 000 (milion ! ) m2 pokryć dachowych.
W odpowiedzi na wciąż rosnące oczekiwania rynku, od 2010 r. firma rozwija dział zajmujący się sprzedażą i montażem bram i okien.

Galeria Zdjęć Firmy

 Co nas wyróżnia?


Towar "od ręki"

Nie musisz czekać tygodniami na Twoje Pokrycie Dachowe! Większość materiałów dostaniesz „od ręki”. Magazyn wysokiego składowania o pow. 1400m2 i duży magazyn zewnętrzny o pow. 6500m2 robią swoje! 

Wszystkiego możesz dotknąć

Nie sprzedajemy towaru tylko „z katalogu”. Posiadamy największą w rejonie ekspozycję wystawową, dzięki której możesz z bliska zobaczyć jak będzie wyglądał Twój dach.

Dostawa zawsze na czas

Nie korzystamy z wynajmowanego transportu. 8 aut dostawczych i 2 HDS-y z Dźwigiem pozwalają dostarczyć towar z rozładunkiem na budowę w ciągu 24 godzin!

Jakość, Jakość, Jaskość

Klient ma być zadowolony! Nieustannie szkolimy naszych pracowników aby potrafili spełniać rosnące wymagania rynku. 12 mobilnych przedstawicieli handlowych czeka na Państwa sygnał. Profesjonalne doradztwo „na placu budowy” jest na wyciągnięcie ręki.


Zamawiamy bezpośrednio u producentów

Nie kupujemy u pośredników. Gwarantujemy dostęp do najniższych cen na rynku dzięki umowom bezpośrednim z renomowanymi producentami, min: Roben, Braas, Creaton, Euronit, Bogen, Wienerberger, Blachy Pruszyński, Ruukki, BalexMetal, Bud-Mat, Lindab, Planja, Fakro, Roto, Izolmat, Icopal, Cembrit, Galeco, Drutex, Wiśniowski...