Drzwi zewnętrzne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Wiśniowski

  WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat doświadczenia w branży budowlanej. Firma WIŚNIOWSKI jest producentem kilkunastu rodzajów bram garażowych, ogrodzeń, drzwi i okien, zatrudniając przy tym ponad 1,2 tys. osób.

  Centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

  Potwierdzeniem jakości produktów WIŚNIOWSKI są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.

  Drzwi WIŚNIOWSKI® zostały zaprojektowane tak by maksymalnie wykorzystać właściwości materiałów, z
  których zostały wykonane. Zastosowanie w naszych technologiach zaawansowanej mechaniki i inteligentnej
  elektroniki pozwala dostosować naszą ofertę do rosnących wymagań współczesnej architektury.

  Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń w postaci okuć, bolców anty wyważeniowych czy specjalnych szyb możemy dostosować drzwi do odpowiedniej klasy ryzyka oraz wymogów prawa budowlanego. Drzwi są testowane zgodnie z najnowszymi normami europejskimi dzięki czemu możemy zapewnić ich użytkownikom najlepszą ochronę.

  Wysokie parametry wytrzymałościowe drzwi zawdzięczamy stosowaniu odpowiednich metod łączenia profili
  drzwiowych. W połączeniu z najwyższej klasy materiałami uzyskujemy efekt drzwi o stabilnej i wytrzymałej
  konstrukcji, odpornej na czynniki fizyczne i atmosferyczne.

 • KMT

  Celem firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów. Pasja i profesjonalizm przyczynia się do
  tworzenia drzwi stalowych na europejskim poziomie. Wieloletnie doświadczenia w produkcji drzwi stalowych, najnowsze rozwiązania technologiczne, rozwinięta sieć sprzedaży i serwisu pozazakupowego pozwalają nam na dostarczenie naszym klientom produktów najwyższej jakości. Energooszczędne, antywłamaniowe i wpisujące się w najnowsze trendy designerskie - oto cechy, które przyciągają do nas klientów zarówno z Polski, jak i z innych krajów europejskich. KMT Stal to miejsce, gdzie tradycja idzie w parze z nowoczesnością.

  Drzwi KMT stosuje się głównie jako drzwi wejściowe w budownictwie jednorodzinnym. Przeszklenia z szyby
  antywłamaniowej P4 lub szkła hartowanego oraz system wielopunktowych zamków i bolce antywyważeniowe zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

 • Doorsy

  Firma DOORSY (dawniej DOOR-SYSTEM) działa na rynku od 2001 roku. Zakład produkcyjny zajmuje powierzchnię ok. 1 ha, na której znajduje się centrum produkcyjne o wielkości ponad 1100 m2. Na terenie centrum są m.in. suszarnie drewna, park maszynowy, malarnia, biura oraz magazyn wyrobów gotowych.
  Nasza firma specjalizuje się w produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć bardzo dobry produkt pod względem technologicznym oraz estetycznym, co poparte jest licznymi aprobatami i certyfikatami.
  Produkowane przez nas drzwi znajdują zastosowanie przede wszystkim w budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej.